ERASMUS+ W ZSO W ZELOWIE

                W roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie rozpocznie się realizacja projektu w ramach programu Erasmus+.

                Projekt będzie realizowany do 31 sierpnia 2019 roku. Proponowane środki na realizację projektu dla naszej szkoły wynoszą 16 925,00 euro. Wraz z zaprzyjaźnionymi szkołami z Niemiec, Holandii i Czech  ZSO  zostało zakwalifikowane do stworzenia projektu zatytułowanego: Elastic-Innovation through the textile industry in the past, present and future. W ramach projektu będą odbywały się spotkania wybranych grup uczniów z 4 krajów, którzy przeprowadzą badania związane z historią, teraźniejszością i przyszłością przemysłu tekstylnego.

                Prowadzony projekt umożliwi młodzieży poznanie kultury i historii partnerskich krajów, a dzięki wspólnym spotkaniom, wyjazdom z pewnością poszerzy ich umiejętności posługiwania się językami obcymi oraz sprzyjać będzie nawiązaniu nowych kontaktów.