DZIECI MOGĄ JUŻ UCZYĆ RODZICÓW

    8 listopada uczniowie klas I - III  rozpoczęli swój udział w Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". Podczas pierwszych zajęć z cyklu dowiedzieli się, czym jest patriotyzm, jakie są polskie barwy narodowe, polskie symbole oraz jaka jest historia hymnu Polski. Mieli tez możliwość dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy n.t. polskich bohaterów narodowych. Z zaangażowaniem malowali obrazki przygotowane przez organizatorów akcji. 

    To niewątpliwie ciekawa lekcja patriotyzmu, a swoją wiedzą dzieci mają podzielić się z rodzicami. Ma to być  pretekst do domowych rozmów o patriotyzmie.

ŚLUBUJEMY

      5 listopada  w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej.
     Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali  najpierw program artystyczny, podczas którego zdali pierwszy egzamin na ucznia.

Czytaj więcej...

ZWIERZĘTA CZEKAJĄ!

   17 października 2019 r. uczniowie z klasy III a uczestniczyli w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Zelowie w spotkaniu z kierownikiem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie. Kierownik schroniska pan Mariusz Półbrat na spotkanie z dziećmi przyjechał ze specjalnym gościem, bardzo przyjaznym, o wdzięcznym imieniu Mycha. Wiele radości sprawiła możliwość pogłaskania i przytulenia czworonożnego gościa.

Czytaj więcej...

DZIECI UCZĄ RODZICÓW

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkie przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej, trwającej do końca roku szkolnego 2019/2020 akcji edukacyjnej pn. "Dzieci uczą rodziców". Celem akcji wsparcie procesu edukacji najmłodszych, a także zachęcenie ich do rozmowy z rodzicami na tematy będące przedmiotem lekcji przeprowadzonych podczas akcji "Dzieci uczą rodziców". 

Czytaj więcej...

IGRZYSKA TRZECIOKLASISTÓW

    18 października klasa trzecia wzięła udział w Igrzyskach Trzecioklasistów zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie.

Czytaj więcej...