SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2018-2019


 

SAMORZĄD LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Zakończyła się roczna kadencja Samorządu Uczniowskiego przewodnicząca Weronika Łabencka, która pełniła tę funkcję, podsumowała swoją pracę na rzecz uczniów naszej szkoły. Do kolejnych wyborów stanęło trzech kandydatów: Paulina Grzegórska, Weronika Rzeźnicka i Weronika Łabencka. Powołano Komisję Wyborczą, która przeprowadziła demokratyczne i wolne wybory.
Uczniowie oddali głos na wybranego kandydata. Wybory przebiegły sprawnie i zgodnie z procedurą. Zwycięzcą wyborów i Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w Liceum Ogólnokształcącym została Paulina Grzegórska, zastępcą Weronika Rzeźnicka a sekretarzem Weronika Łabencka - opiekunem samorządu w LO został pan Damian Głowiński.
Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w pracy na rzecz społeczności naszej szkoły.

SAMORZĄD SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dnia 27 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne prezentacje siebie i najważniejsze punkty swojego programu. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:
Przewodniczący: Zuzanna Adamczyk IIIa
Zastępca przewodniczącego: Oskar Golis VIIIa
Sekretarz: Emilia Wasiak VIIIc
Opiekunami SU w tym roku szkolnym zostały pani Paulina Gwizdała i pani Iwona Rosiak.
Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

REGULAMIN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO