HISTORIA SZKOŁY - Dyrektorzy LO:

Dyrektorzy Liceum Ogólnokształcącego w Zelowie


  • Tadeusz Byjoch (01.09.1957 - 19.11.1957)
  • Mieczysława Kiełbasińska (19.11.1957 - 19.05.1958)
  • Włodzimierz Downar (20.05.1958 - 1963)
  • Władysław Adamski (1963 - 1965)
  • Karolina Nowicka (1965 - 31.08.1966)
  • Wiesław Musiał (01.09.1966 - 01.08.1976)
  • Jan Dąbrowski (01.08.1976 - 31.01.1983)
  • Jan Szewczyk (01.02.1983 - 31.08.1987)
  • Tadeusz Wlazło (01.09.1987 - 31.08.1990)
  • Dariusz Banaszkiewicz (01.09.1990 - 31.08.1991)

  • Jarosław Dziurdzia (01.09.1991 - 31.08.1999)

 

Dyrektorzy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie


  • Jarosław Dziurdzia (01.09.1999 - 19.02.2010)
  • P.O. Leonard Siedziako (01.03.2010 - 31.08.2010)
  • Damian Nowak (01.09.2010 - 31.08.2015)
  • Marzanna Socha (01.09.2015 - nadal  )