DECUPAGE – NASZE WARIACJE

            Pierwsze zajęcia za nami. W piątek 15 września wszyscy uczestnicy projektu „Decupage – nasze wariacje” spotkali się w świetlicy szkolnej w ZSO w Zelowie, gdzie zapoznano ich z zasadami BHP podczas warsztatów,  programem i harmonogramem zajęć. Po wstępnych ustaleniach cała grupa wraz z opiekunami  - panią Beatą Jersak i Rozanetą Smolarek  - udała się w poszukiwaniu inspiracji do Domu Kultury w Zelowie, gdzie młodzież zapoznała się z aktualnymi wystawami w Galerii Collage, dowiedziała się o historii decupagu, technikach, którymi będą pracować i, przede wszystkim, szukała inspiracji do swoich prac.

Następne zajęcia już w najbliższy piątek, tj. 22 września. Zapraszamy, zabierzcie dobry humor i nie zapomnijcie o pomysłach.

Czekamy w świetlicy szkolnej o 14.30. Beata Jersak i Rozaneta Smolarek

Partner Fundacja PZU