AKTUALNOŚCI

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

    Zakończyła się roczna kadencja Samorządu Uczniowskiego. Przewodnicząca - Paulina Grzegórska, która pełniła tę funkcję w roku szkolnym 2018/2019, zakończyła  swoją pracę na rzecz uczniów naszej szkoły.
    30 września do kolejnych wyborów do SU LO stanęło czterech kandydatów: Paulina Grzegórska, Nadia Kempniak, Barbara Boruta i Maja Słomian. Powołano Komisję Wyborczą, która przeprowadziła demokratyczne i wolne wybory.
    Uczniowie oddali głos na wybranego przez siebie kandydata. Wybory przebiegły sprawnie i zgodnie z procedurą. Zwycięzcą wyborów i Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w Liceum Ogólnokształcącym została Nadia Kempniak, zastępcami: Barbara Boruta i Paulina Grzegórska - opiekunem samorządu w LO została pani Dorota Wiśniewska.
    W tym samym czasie odbyły się również wybory do SU SP nr 1, do których stanęło czterech kandydatów: Weronika Karolczyk, Weronika Okoniak, Julia Rogozińska i Weronika Jończyk. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne prezentacje siebie i najważniejsze punkty swojego programu.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:
Przewodniczący: Weronika Okoniak VIII a
Zastępcy przewodniczącego: Julia Rogozińska VIII c i Weronika Karolczyk VIII a
Opiekunem SU w tym roku szkolnym została pani Paulina Gwizdała.
Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział.
Głosującym za wysoką frekwencję,
a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.