AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2019/2020 ROZPOCZĘTY

    Wakacje, wakacje i... po wakacjach...

    Za nami już uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. W tym roku aż w trzech częściach, bowiem osobno witali nowy rok szkolny licealiści, osobno uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i  osobno uczniowie klas I - III, którym oczywiście towarzyszyli rodzice, jakże przejęci - szczególni ci, których dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły.

   

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego uświetnili swoją obecnością Pan Tomasz Jachymek Burmistrz Zelowa oraz Pani Elżbieta Pajewska Kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia. Pan Burmistrz życzył całej społeczności szkolnej wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, powitał jednocześnie nową dyrektor szkoły Panią Marzenę Malinowską oraz wicedyrektora Panią Annę Łabencką, Wszystkiego, co najlepsze w nowym roku szkolnym, życzyła również Pani dyrektor, która szczególnie ciepło powitała uczniów klas I liceum i klasy I szkoły podstawowej a także nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w ZSO. 

Powodzenia smile

Wakacje już od 26 czerwca 2020 rokusmile