AKTUALNOŚCI

UWAGA PÓŁKOLONIE

Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkole „Nasza Szkoła” ogłasza nabór uczestników w wieku 6-10 lat na bezpłatne półkolonie letnie „W stumilowym lesie”. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Półkolonie tradycyjnie już będą odbywać się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie przy ulicy Kilińskiego 40.  
Termin półkolonii: 24.06. – 28.06.2019 r. w godz. 9:00-12:00.
Warunkiem udziału w półkoloniach jest dostarczenie zgłoszenia do sekretariatu ZSO w nieprzekraczalnym terminie 4 - 10 czerwca 2019.
Szczegółowych informacji o półkoloniach udziela Rozaneta Smolarek (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).
Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku do pobrania poniżej.

KARTA KWALIFIKACYJNA