AKTUALNOŚCI

SUKCESY SPORTOWE

    W dniu  15.05.2019 r. nad zalewem Patyki odbyły się  Sztafetowe Biegi Przełajowe LZS  Województwa Łódzkiego. Udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Drużyny składały się z pięciu zawodników i miały do pokonania dystans 1000 m. W kategorii szkół podstawowych reprezentacja naszej szkoły wykazała się charakterem oraz walecznością zdobywając  I miejsce.  Dziękujemy i gratulujemy naszym zawodnikom.  Skład zwycięskiej drużyny to: Jakub Banaszkiewicz, Bartosz Adamczewski, Hubert Wójcik, Damian Bartczak, Kamil Kosecki, Filip Duraj.

Skoki, pchnięcie kulą i biegi.  Zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych.

      W piątek 10 maja br., na Stadionie Centrum Sportowego w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w lidze lekkoatletycznej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

W zawodach udział wzięło około 500 zawodników i zawodniczek naszego województwa. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Mariusz Kryzy zdobyli następujące miejsca: Hubert Wójcik bieg na 300m – II miejsce, w tym samym biegu Filip Duraj – IV miejsce, sztafeta 4x100m w składzie: Adamczewski Bartosz, Bartczak Damian, Hubert Wójcik, Grzegorek Stanisław - III miejsce a Kamil Kosecki w biegu na 1000m – V miejsce.