AKTUALNOŚCI

BIAŁE SZALEŃSTWO NA BIAŁEJ SZKOLE

    W dniach 4-8 marca młodzież po raz kolejny miała okazję uczestniczyć w Białej szkole w Białce Tatrzańskiej, którą zorganizował p. Maciej Mrowiński. Ci, którzy stawiali swoje  pierwsze kroki, wiele potu wylali, by nauczyć się jazdy na  nartach (p. M. Mrowiński też, by przekazać im tajniki tej wiedzy). Niektórzy z nienawiścią patrzyli na orczyk, zwłaszcza pierwszego dnia, ale kolejne dni przynosiły coraz więcej sukcesów i coraz lepiej radzili sobie na stoku, nawet Kotelnica nie była już im straszna. Ostatniego dnia już wszyscy szusowali niczym mistrzowie. Oczywiście byli też tacy uczniowie, którzy umieli  jeździć świetnie. Oj, tych znowu trzeba było pilnować, bo prędkości, które rozwijali, przyspieszały bicie serca, zwłaszcza opiekunów. Po trudach szusowania wszyscy mieli okazję wymoczyć się w Termach Bania, dzięki czemu niektórzy mogli poczuć się jak małe dzieci rzucające się śnieżkami, dopóki ratownik nie skończył tej cudownej zabawy. Również wycieczka do Zakopanego pozwoliła odpocząć po trudach białego szaleństwa.

    Wszyscy wrócili cali i zdrowi z nadzieją, że w przyszłym roku pojadą znów, czego oczywiście im życzymy.

Kto nie był, niech żałuje.smile