AKTUALNOŚCI

ZA NAMI JUŻ I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

    Niedawno skończyły się wakacje, a tu już koniec semestru...  Na specjalnym apelu 18 stycznia dyrektor szkoły Marzanna Socha dokonała podsumowania minionego semestru i uroczyście wręczyła uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią, nagrody w postaci pendrive'ów, power banków lub słuchawek. Nagrody specjalne otrzymały też klasy, które mogły się poszczycić najwyższymi notami. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, mogli delektować się pachnącymi na całej auli smakowitymi pizzami.
    Najwyższą średnią w całej szkole uzyskali (drużynowo) w swoich kategoriach:
KLASA I a, II b i VII a (szkoła podstawowa)
KLASA III b (gimnazjum)
KLASA I a ( liceum ogólnokształcące)
Uczniowie z najwyższą średnią: 
Liceum ogólnokształcące:
1.Weronika Łabencka kl. 2b - 5,0
2.Zofia Berbelska kl. I a – 4,85
3.Ewa Pietrzyk kl. I a – 4,66
Gimnazjum:
1.Magdalena Ożarek kl. III c - 5,32
2.Anna Nowicka III c – 5,15
3.Zuzanna Martyniak III b – 4,95
Szkoła Podstawowa klasy 7 – 8:
1.Aleksandra Drozdowska kl. 7 a - 5,02
2.Marta Pejga kl. 7 a - 4,96
2.Maja Słomian kl. 8 a - 4,96
3.Weronika Karolczyk kl. 7 a – 4,95
Gratulujemy wszystkim :)