AKTUALNOŚCI

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

    W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu organizowany przez Samorząd Uczniowski. Święto to powstało z inicjatywy Harvey΄a Balla, który w 1963 roku stworzył „smiley'a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Ball chciał w ten sposób przypomnieć, że ludzie powinni częściej się uśmiechać i zwracać większą uwagę na spełnianie dobrych uczynków.
    Już od samego rana wszyscy uczniowie naszej szkoły, począwszy od najmłodszych, czyli „pierwszaków”, starali się udowodnić, że uśmiech może być zaraźliwy, jak również zdrowy!
    Tego  dnia też każdy mógł zrobić sobie sweet focie w specjalnie przygotowanej na tę okazję ramce.


Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy mamy nadzieję, że sprawiliśmy Wam choć odrobinę radości, a uśmiech będzie gościł na Waszych twarzach każdego dnia.