AKTUALNOŚCI

UWAGA MATURZYŚCI!!!

UWAGA MATURZYŚCI!!!

INFORMACJA DYREKTORA CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ 

W SPRAWIE OGŁOSZENIA WYNIKÓW EGZAMINU MATURALNEGO

DYREKTOR CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ INFORMUJE, ŻE WYNIKI EGZAMINU MATURALNEGO PRZEPROWADZONEGO W MAJU 2019 R ZOSTANĄ OGŁOSZONE 4 LIPCA 2019 R.

WYNIKI W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH BĘDĄ UMIESZCZONE

4 LIPCA POMIĘDZY GODZINĄ 8.00 A 10.00.

WYNIKI NIE BĘDĄ UDOSTĘPNIONE W SYSTEMACH INFORMATYCZNYCH O PÓŁNOCY.

MATURZYŚCI MOGĄ RÓWNIEŻ SPRAWDZIĆ WYNIKI, JAKIE UZYSKALI Z POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW EGZAMINACYJNYCH, W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM PROWADZONYM PRZEZ KOMISJĘ EGZAMINACYJNĄ.

ŁÓDŹ    https://wyniki.komisja.pl

 

UWAGA!!!

ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH 

             W  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W ZELOWIE               

  W DNIU 4 LIPCA 2019 R.    W GODZINACH   12.00 - 14.00

NARESZCIE WAKACJE


Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2018/2019 zakończony!

     W środę 19 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-II liceum, klas I,II-VII szkoły podstawowej oraz pożegnanie uczniów klas VIII i III gimnazjum.


    Dyrektor Marzanna Socha w oficjalnej części uroczystości wręczyła wyróżnionym uczniom nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, godne reprezentowanie szkoły, zaangażowanie w wielu konkursach przedmiotowych i branżowych oraz sukcesy w imprezach sportowych i artystycznych.  Swoje podziękowania na ręce dyrekcji oraz grona pedagogicznego złożyła również młodzież. Były kwiaty, uśmiechy, życzenia, padło wiele ciepłych słów a nawet łzy, które towarzyszyły pożegnaniu pani dyrektor Marzanny Sochy i podziękowaniu za jej pracę w ZSO.
    Po części oficjalnej gimnazjaliści po raz ostatni zatańczyli poloneza, a tuż po nim podziękowali całej społeczności szkolnej za wspaniałe i niezapomniane chwile, które towarzyszyły im przez ostatnich 3 lat. Około południa wszyscy zgromadzeni uczniowie i nauczyciele krzyknęli gromkie „hura”, rozpoczynając tym samym wakacje!

WODA DO PICIA, WODA DO ŻYCIA

    Program Edukacji Ekologicznej pn. "Woda do picia, woda do życia" był realizowany w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie od 05.11.2018 do 30.06.2019 (dotacja w kwocie 15.271 PLN, wkład własny w kwocie 1.724 PLN).

    Głównym celem projektów jest podniesienie poziomu świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz dofinansowanie w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, zwanego dalej Funduszem, najciekawszych Projektów w ramach przedszkolnej i szkolnej edukacji ekologicznej, których realizacja przyniesie największe efekty ekologiczne, w następujących obszarach priorytetowych:

Czytaj więcej...

MEMORIAŁ SZACHOWY ALEKSANDRA KAŁUŻNEGO

    15 czerwca przy pięknej, słonecznej pogodzie na placu Dąbrowskiego w Zelowie do szachownic zasiadło 25 zawodników. Turniej miał na celu upamiętnienie osoby i dokonań Aleksandra Kałużnego, propagatora sportu szachowego. System rozgrywek jaki obowiązywał to system szwajcarski bez podziału na płeć i wiek, na dystansie 7 rund, tempo gry 10 minut na partię. Podczas rozgrywania partii szachowych widać było na twarzach zawodników radość, pozytywne emocje oraz skupienie. Rywalizacja była zacięta i trwała do ostatniej rundy.

Czytaj więcej...

OSTATNI BAL GIMNAZJALNY

     W piątek 14 czerwca w Domu Weselnym ”Iza” przy ulicy Poznańskiej odbył się ostatni w historii BAL GIMNAZJALNY. Tradycja organizowania tej imprezy sięga 2002 roku, kiedy pierwszy rocznik kończył gimnazjum. Ale jak to w życiu bywa, coś się kończy, coś zaczyna, a czas Balów Gimnazjalnych dobiegł końca. 
    Tradycyjnie bal rozpoczął się dostojnym staropolskim tańcem – polonezem. Dziewczęta i chłopcy ubrani byli w wieczorowe stroje, w których nie przypominali już dzieci, jakimi byli do niedawna, ale dojrzałych ludzi, którzy lada moment opuszczą mury szkoły. 

Czytaj więcej...